Yhteystiedot

Yhteystiedot sivuilta löydät Ylikiimingin metsästysseuran Toimihenkilöiden yhteystiedot, sekä seuran alaisuudessa toimivien jaostojen pienet esittelyt sekä jaostovastaavan yhteystiedot. Toimihenkilöiden osoitteet löytyvät oikeassa paneelissa olevasta linkistä.

 

Toimintavuosi 2018 toimihenkilöilmoitus.

Ylikiimingin metsästysseura.

Osoite: Ylikiimingin Metsästysseura ry, Kantotie 9 91300 YLIKIIMINKI

Toimialue: Ylikiiminki.

 

  Nimi Puhelin E-mail
Puheenjohtaja Aimo Marttila-Tornio 040-5470627 aimo.marttila.tornio@gmail.com
Varapuheenjohtaja Martti Konttinen 0400-321102 martti.konttinen@gmail.com
       
Johtokunnan jäsenet: Aimo Honkanen 050-3783416  
  Matti Kokko 040-8181525 mattikokko49@hotmail.com
  Olavi Perälä 045-3401764  
  Heikki Väänänen 0400-493573 heikki@sahko-artpe.fi
  Harri Laurila 0400-684714 harri.laurila@hotmail.com
  Tatu Tikkanen 050-5966857 tatu.tikkanen@hotmail.com
  Vesa Siltakoski 045-6798084 vesa.siltakoski@hotmail.com
  Tenho Kiljander 040-5777309 tenho.kiljander@gmail.com
  Aukusti Jurvakainen 040-5185407 aukusti.jurvakainen@gmail.com
  Matti Vahtola 0400-178929 k.mattivahtola@gmail.com
  Matti Marttila-Tornio 0400-264124 matti.marttila-tornio@luukku.com
       
Sihteeri Essi Wathen 040-7577114 essi.wathen@gmail.com
Jäsenasiat, -rekisteri Markku Kirvesoja 040-5307367 m.kirvesoja@luukku.com
Maavuokra-asiat Juhani Heikkinen 0400-287288 juhani.heikkinen@mhy.fi
Rahastonhoitaja Anne Leipivaara 040-7458316 anne.leipivaara@hotmail.com
Internet sivustot Ilkka Madetoja 040-4851472 ilkka.madetoja@gmail.com
Horsman isäntä Erkki Perälä 0400-680380 perapyky@gmail.com
Horsman emäntä Eila Ylipyky  
       
Hirvivastaava Harri Laurila 0400-684714 harri.laurila@hotmail.com
Kaurisvastaava Aarne Runtti 0400-311499  
Hirveh. -ja juoksu Matti Juntunen 044-3114890  
Haulikko Martti Konttinen 0400 321102 martti.konttinen@gmail.com
Isohirvi Erkki Perälä 0400-680380 perapyky.com
Kiinteistö Aimo Marttila-Tornio 040-5470627 aimo.marttila.tornio@gmail.com
Kennel Heino Seluska 0400-303399 heino.seluska@luukku.com
Hirvijaosto Heikki Väänänen 0400-493573 heikki@sahko-artpe.fi
 
Design downloaded from free website templates.